Úvodní stránka Kurzy pro profesionály Certifikovaný sommeliérský kurz WSET level 3

O kurzu

V kurzu WSET Level 3 studenti získají pokročilé vzdělání potřebné pro profesionální práci ve vinném průmyslu. Účast však není tímto omezena a přihlásit se mohou také milovníci vína.

Studenti v průběhu školení rozvinou své dosavadní znalosti a dovednosti na nejvyšší úroveň. Po jeho skončení budou schopni přesně charakterizovat vína a spolehlivě rozeznávat detaily jejich stylu, kvality a ceny. Pod vedením zkušeného lektora Franka Smulderse, MW budou účastníci prohlubovat svou schopnost analyticky ochutnávat víno prostřednictvím přibližně sedmdesáti pečlivě vybraných vzorků vín.

Úspěšní absolventi závěrečné zkoušky získají mezinárodně uznávaný certifikát WSET Level 3, odznak a budou moci používat certifikované logo WSET.

V kurzech WSET, které probíhají na třech úrovních, se účastníci postupně naučí orientovat ve více než 130 zahraničních vínech. Navíc má každý studující možnost přinést víno vlastní výroby, případně české nebo moravské víno, které odprezentuje a které pak ochutnají a zhodnotí všichni účastníci. Výuka probíhá v anglickém jazyce.

 

Wine&Spirits Education Trust (WSET)

WSET poskytuje prvotřídní vzdělání v oblasti vín a lihovin a již mnoho let. Certifikáty WSET patří mezi mezinárodně uznávané kvalifikace vhodné pro nadšence i profesionály. V minulém akademickém roce se kurzů WSET zúčastnilo 72 tisíc lidí ve více než sedmdesáti zemích světa. Více o WSET naleznete na webu www.wsetglobal.com.

Kurz pořádá Vzdělávací centrum MKM a provede Vás jím Frank Smulders.

                           

Kdy? 7. - 10. listopadu 2019

Kde? MAKRO Akademie, Jeremiášova 7, Praha 5

V kolik začínáme? 9:00hod. Kurz ukončíme v 18:00hod.

Zkouška proběhne: 22. listopadu 2019 od 17:00hod. v MAKRO Akademii

Na kurz se můžete registrovat na webu www.wsetglobal.com.


Varianta
Kurz otevřen

Začátek 7.11. - 09:00

Konec 10.11. - 18:00

Cena (s DPH 21%)

29 990 Kč

+

Další termíny průběžně vypisujeme dle aktuálního zájmu o kurz. Jste skupina 9ti a více? Kontaktujte nás a můžeme domluvit individuální kurz pouze pro Vás.