Úvodní stránka Kurzy pro profesionály Vege podzim s Přemkem Forejtem

Přemek Forejt

Restaurant Entreé - Šéfkuchař

O tom, že Přemek Forejt potěší i největší gurmány, není pochyb. Jeho zkušenosti podtrhává působení v londýnské restauraci L'Autre Pied, která se chlubí Michelinskou hvězdou, i spolupráce v brněnském restaurantu KOISHI zaměřeném na sushi a ryby, který získal 1. místo v roce 2013 dle Maurerova výběru GRAND RESTAURANT.

Ať si v restaurantu ENTREÉ necháte od tohoto šéfkuchaře připravit cokoli z nabízených pokrmů, můžete si být jisti, že Vás čeká nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Nechte se u nás v MAKRO Akademii inspirovat pokrmy z podzimní zeleniny, které ocení, jak nároční vegetariáni, tak i zapřísahlí milovníci masa. Přemek si pro Vás připravil 3 netradiční pokrmy, na kterých vám ukáže, jak kouzlit se zeleninou typickou pro podzim, ale i tou méně používanou.

K jednotlivým pokrmům budete degustovat napárovaná vína od Davida Krále - trojnásobného sommeliera roku ČR a v současné době Head sommeliera MAKRO.

     

Kdy? 6. října 2020

Kde? MAKRO Akademie, Jeremiášova 7, Praha 5

V kolik začínáme? v 11:00 hod. a končíme okolo 15:30 hod.

 

Na workshop se můžete registrovat na webu nejpozději týden před kurzem. Počet míst je omezen.

Kontaktní email: makroakademie@makro.cz.


Varianta
Kurz vyprodán

Začátek 6.10. - 11:00

Konec 6.10. - 15:30

Další termíny průběžně vypisujeme dle aktuálního zájmu o kurz. Jste skupina 9ti a více? Kontaktujte nás a můžeme domluvit individuální kurz pouze pro Vás.