Omlouváme se všem našim zákazníkům, ale z důvodu nepříznivé situace jsme nuceni kurz s Kristínou odložit na jiný termín. Hned, jak to bude možné, vypíšeme nový termín. Děkujeme za pochopení.

Vařte jako MasterChef

Přijměte pozvání na kurz vaření s Kristínou - vítězkou soutěže MasterChef Česko 2019

Kristína miluje vaření a daří se jí plnit si jím své sny. V kuchyni se pohybuje již 10 let. Stihla vyhrát soutěž MasterChef Česko 2019 a napsat vlastní kuchařku. Největší inspirací je její babička, která vaří skvělé české i slovenské pokrmy a byla nápomocná při tvorbě kuchařky. 

Milujete také vaření? Neváhejte a přijďte si zavařit s Kristínou k nám do MAKRO Akademie. Naskytne se Vám příležitost nahlédnout pod pokličku úspěšné mladé kuchařky a zjistíte jak #Upgraduje tradiční recepty.

Na co se můžete těšit?

* paštika už dávno nemusí být jen z masa, není oříškové máslo jako máslo a prach z brusinek to vše dokreslí

* jak připravit čerstvou rybu gravlax a sous-vide metodou a také jak na vlastní citronovou majonézu, ochutnáte i pochoutkový salát, který jste možná ještě nikdy neochutnali

* při přípravě nedělního oběda nemusíte strávit hodiny pečením kachny, nemusíte k ní nutně podávat knedlíky a i se zelím se dá čarovat

* sladká tečka na konec nesmí chybět, aneb jak na dokonalé větrníky, které nebudou to, co bývávaly

* náš sommeliér vám k jednotlivým pokrmům napáruje vína

* kuchařka #UPGRADE s autogramem, aby vám nikdy nedošla inspirace v kuchyni

Kdy? 3. dubna 2020

Kde? MAKRO Akademie, Jeremiášova 7, Praha 5

V kolik začínáme? v 16:00 hod. a končíme okolo 20:30

Kontaktní e-mail: makroakademie@makro.cz.


Varianta
Kurz vyprodán

Začátek 3.4. - 16:00

Konec 3.4. - 20:30

Další termíny průběžně vypisujeme dle aktuálního zájmu o kurz. Jste skupina 9ti a více? Kontaktujte nás a můžeme domluvit individuální kurz pouze pro Vás.