Všechny jaké kurzy u nás v makro akademii nabízíme?

Od ouška až po ocásek s Dominikem Unčovským vol. 2

"Šéfkuchařské Oscary v Česku mají svého držitele. Vítězem národního kola nejprestižnější světové gastronomické soutěže Bocuse d’Or, které se letos u nás uskutečnilo vůbec poprvé, se stal Dominik Unčovský a jeho tým.

Jejich králík inspirovaný českou zabijačkou a bramborový trdelník byly v konkurenci ostatních jídel podle poroty nejlepší"

Přijďte se nechat inspirovat od Dominika Unčovského, se kterým si králíka nejen naporcujete ale také si ho připravíte na mnoho způsobů. A byť je králík velice težká disciplína, tak s Dominikem to zvládnete hravě. 

Co si připravíte?

  • Králík na smetaně v moderním pojetí, špekový trhanec
  • Králičí roláda ze hřbetu, králičí ledvinky, čerstvý špenát
  • Králičí rillettes, glazované šalotky
  • Bourání králíka (demo)
Číst více o kurzu
Kurz otevřen, zbývá 7 volných míst.
Datum
Středa 22. 5. 2024 16.30–20.30
2 990
s DPH 21 %
Další termíny průběžně vypisujeme dle aktuálního zájmu o kurz. Jste skupina 9ti a více? Kontaktujte nás a můžeme domluvit individuální kurz pouze pro Vás.

Cena kurzu zahrnuje:

NEKONÁ SE V MAKRO AKADEMII
Místo konání: Náměstí práce 2523, Zlín

škola vaření Bistrotéka Valachy | Bistro valachy

Reference

Prostory a služby makro akademie pozdvihnou event na vyšší úroveň, a proto je jistě plánujeme využívat do budoucna.
Jana Petruška
Dopoledne proběhla pracovní část a po obědě probíhal kurz kulinaření. Lidé byli rozděleni do tří skupin a postupně se všichni vystřídali na třech stanovištích – příprava předkrmu, hlavního chodu a dezertu s baristou. Na konci proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších. Akce měla velký úspěch.
Silvie Filová
Prostory akademie jsou velmi profesionální a podle mě patří mezi nejlepší v ČR. Je to mimořádné kulinářské vzdělávací centrum, které má velkou flexibilitu. Skvělá je také komunikace s personálem, který před akcí se připraví vždy scénář, jenž je realizován do posledního detailu.“
Zdeněk Hladík
Prostory makro akademie jsou čisté, skvěle zařízené, výborně odhlučněné a variabilní. Nejdůležitějším prvkem je však personál, který je neuvěřitelně vstřícný a profesionální. Jsem ráda, že mohu s makro akademií spolupracovat!“
JUDr. Pavlína Megová, MBA, LL.M