Hledáte ten správný dárek? Naše poukazy jsou ideálním řešením. 

Aktuální nabídka poukazů (3)

Dopřejte svým blízkým a známým nejen vynikající jídlo, ale také možnost naučit se umění vaření od těch nejlepších specialistů.

Proč vybrat naše poukazy?

  • Unikátní zážitek: Naše poukazy nabízejí spojení chutí a dovedností. Příjemce získá nejen gastronomický zážitek, ale také možnost podívat se zblízka do světa kulinářského umění.
  • Profesionální šéfkuchaři: Naši instruktoři jsou zkušení šéfkuchaři, kteří předávají své znalosti a dovednosti s vášní a radostí.
  • Vlastní tempo: Obdarovaná osoba si může zvolit tempo učení a rozvíjet své dovednosti podle vlastních potřeb.
  • Osobní dotek: Naši instruktoři vytvoří příjemnou a podporující atmosféru, která podpoří učení, ale zároveň zaručí zábavu.
  • Nejen pro kuchaře: Poukazy jsou vhodné pro všechny úrovně zkušeností od začátečníků po pokročilé, kteří chtějí své dovednosti dále rozvíjet.

Jak to funguje?

  • Vyberte si kurz: Vyberte si z naší nabídky kurzů ten, který by se líbil vašemu obdarovanému.
  • Zakupte poukaz: Zakupte poukaz prostřednictvím našeho webu nebo přímo u nás.
  • Naučte se a ochutnejte: Na kurzu se naučíte vytvářet lahodné pokrmy a nápoje pod dohledem odborníků, a zároveň získáte nezapomenutelný zážitek.

Reference

Prostory a služby makro akademie pozdvihnou event na vyšší úroveň, a proto je jistě plánujeme využívat do budoucna.
Jana Petruška
Dopoledne proběhla pracovní část a po obědě probíhal kurz kulinaření. Lidé byli rozděleni do tří skupin a postupně se všichni vystřídali na třech stanovištích – příprava předkrmu, hlavního chodu a dezertu s baristou. Na konci proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších. Akce měla velký úspěch.
Silvie Filová
Prostory akademie jsou velmi profesionální a podle mě patří mezi nejlepší v ČR. Je to mimořádné kulinářské vzdělávací centrum, které má velkou flexibilitu. Skvělá je také komunikace s personálem, který před akcí se připraví vždy scénář, jenž je realizován do posledního detailu.“
Zdeněk Hladík
Prostory makro akademie jsou čisté, skvěle zařízené, výborně odhlučněné a variabilní. Nejdůležitějším prvkem je však personál, který je neuvěřitelně vstřícný a profesionální. Jsem ráda, že mohu s makro akademií spolupracovat!“
JUDr. Pavlína Megová, MBA, LL.M