Ať už se rozhodnete využít makro akademie ke zdokonalování svých gastronomických zkušeností, nebo jakkoli jinak, věříme, že budete maximálně spokojeni. Přesvědčte se sami.

Péče o naše hosty Chlazené skladové zázemí, šatny se sprchami, terasa a parking s neomezenou kapacitou.
1200 m² Moderní prostory s audiovizuálním vybavením.
Prostor pro všechny Místnosti až pro 120 osob, bar, restaurace a profesionální kuchyně s varnou stanicí pro 20 osob.
Od meetingu po oslavu Ideální pro školení, konference, kongresy, představení produktů, výstavy, workshopy, eventy, ... 
Akademie jen pro vás Možnost pronájmu celého objektu nebo jednotlivých částí.

Profesionální tým

Jitka Ulihrachová
Head chef makro akademie
Energická dáma s téměř 35letou praxí ve svém oboru. Po působení v hotelových kuchyních vybudovala makro akademii od samého začátku. Pracovala také jako mistrová ve svém oboru v InterContinentalu Prague.
Marek Lojda
Senior ambasador makro akademie
Kuchařina je jeho posláním a zároveň velkou vášní. Zkušenosti sbíral nejen v ČR, ale i v zahraničí, kde například v Mougines ve Francii, v restauraci Paloma získlal s týmem dvě Michelinské hvězdy.
Dominik Unčovský
Junior ambasador makro akademie
Vítěz národního kola nejprestižnější světové gastronomické soutěže Bocuse d’Or. Kuchařské umění zdokonaloval v rakouském Kitzbuhelu, kde pracoval v hotelu A-ROSA.
Jan Gavenda
Manager makro akademie
Ambiciózní vedoucí makro akademie, který sbíral dlouholetou praxi v mezinárodních hotelech. Akademii vede již třetím rokem. Potkat jste ho mohli např. v podcastu Chef Arena s Dominikem Unčovským.
Filip Polanský
Event marketing & Realization Manager
Mladý, energický kluk s praxí nejen z významných celorepublikových eventů. Zkušenosti sbíral také v Londýně, v Mitchamu. Pořadatel charitativního plesu Karlín Spojuje, který podpořil Alianci žen s rakovinou prsu.

Reference

Prostory a služby makro akademie pozdvihnou event na vyšší úroveň, a proto je jistě plánujeme využívat do budoucna.
Jana Petruška
Dopoledne proběhla pracovní část a po obědě probíhal kurz kulinaření. Lidé byli rozděleni do tří skupin a postupně se všichni vystřídali na třech stanovištích – příprava předkrmu, hlavního chodu a dezertu s baristou. Na konci proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších. Akce měla velký úspěch.
Silvie Filová
Prostory akademie jsou velmi profesionální a podle mě patří mezi nejlepší v ČR. Je to mimořádné kulinářské vzdělávací centrum, které má velkou flexibilitu. Skvělá je také komunikace s personálem, který před akcí se připraví vždy scénář, jenž je realizován do posledního detailu.“
Zdeněk Hladík
Prostory makro akademie jsou čisté, skvěle zařízené, výborně odhlučněné a variabilní. Nejdůležitějším prvkem je však personál, který je neuvěřitelně vstřícný a profesionální. Jsem ráda, že mohu s makro akademií spolupracovat!“
JUDr. Pavlína Megová, MBA, LL.M

makro akademie

 
Jeremiášova 1249/7
150 00 Praha 5 - Stodůlky

Jan Gavenda
Manager makro akademie
+420 704 659 444
jan.gavenda@makro.cz
 

Filip Polanský Event marketing
& Realization Manager
+420 704 999 092
filip.polansky@makro.cz

Nezávazná poptávka