Ať už se rozhodnete využít makro akademie ke zdokonalování svých gastronomických zkušeností, nebo jakkoli jinak, věříme, že budete maximálně spokojeni. Přesvědčte se sami.

Péče o naše hosty Chlazené skladové zázemí, šatny se sprchami, terasa a parking s neomezenou kapacitou.
1200 m² Moderní prostory s audiovizuálním vybavením.
Prostor pro všechny Místnosti až pro 120 osob, bar, restaurace a profesionální kuchyně s varnou stanicí pro 20 osob.
Od meetingu po oslavu Ideální pro školení, konference, kongresy, představení produktů, výstavy, workshopy, eventy, ... 
Akademie jen pro vás Možnost pronájmu celého objektu nebo jednotlivých částí.

Profesionální tým

Jan Gavenda
Manager makro akademie
Ambiciózní vedoucí makro akademie, který sbíral dlouholetou praxi nejen v mezinárodních hotelech. Akademii vede již čtvrtým rokem. Gastronomie je nejen jeho koníčkem, ale životní vášní. Kromě dobrého jídla se věnuje i dobrému vínu.
Lukáš Čarný
Senior ambasador makro akademie
Rodák ze Slovenska se dostal do makro akademie přes špičkové restaurace v Japonsku a Švédsku. S Dominikem a dalšími členy týmu vítězem národního kola soutěže Bocuse d’Or. Zúčastnil se i evropského kola.
Jitka Ulihrachová
Ambasadorka makro akademie
Energická dáma s mnohaletou praxí ve svém oboru je jedním ze základních stavebních pilířů makro akademie. Práce v gastronomii a školství je jejím posláním, kterému zasvětila celý svůj život. Široká odborná veřejnost ji zná jako dlouholetou mistrovou odborného výcviku v hotelu InterContinental Prague.
Dominik Unčovský
Ambasador makro akademie
Vítěz národního kola nejprestižnější světové gastronomické soutěže Bocuse d’Or. Kuchařské umění zdokonaloval v rakouském Kitzbuhelu, kde pracoval v hotelu A-ROSA.

Reference

Prostory a služby makro akademie pozdvihnou event na vyšší úroveň, a proto je jistě plánujeme využívat do budoucna.
Jana Petruška
Dopoledne proběhla pracovní část a po obědě probíhal kurz kulinaření. Lidé byli rozděleni do tří skupin a postupně se všichni vystřídali na třech stanovištích – příprava předkrmu, hlavního chodu a dezertu s baristou. Na konci proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších. Akce měla velký úspěch.
Silvie Filová
Prostory akademie jsou velmi profesionální a podle mě patří mezi nejlepší v ČR. Je to mimořádné kulinářské vzdělávací centrum, které má velkou flexibilitu. Skvělá je také komunikace s personálem, který před akcí se připraví vždy scénář, jenž je realizován do posledního detailu.“
Zdeněk Hladík
Prostory makro akademie jsou čisté, skvěle zařízené, výborně odhlučněné a variabilní. Nejdůležitějším prvkem je však personál, který je neuvěřitelně vstřícný a profesionální. Jsem ráda, že mohu s makro akademií spolupracovat!“
JUDr. Pavlína Megová, MBA, LL.M

makro akademie

 
Jeremiášova 1249/7
150 00 Praha 5 - Stodůlky

Jan Gavenda
Manager makro akademie
+420 704 659 444
jan.gavenda@makro.cz
 

Nezávazná poptávka