Všechny jaké kurzy u nás v makro akademii nabízíme?

Základní baristický kurz s Vojtěchem Polehlou

Během jednoho dne vás provedeme teoretickou i praktickou částí přípravy kávy. 
I bez ní ale dostanete kompletní informace o pěstování, zpracování a pražení kávy a o její cestě z farmy až k vám domů. Dále si popíšeme veškeré technologie potřebné k provozu kavárny i pokročilého kávového koutku u vás doma nebo v kanceláři. Naučíme se nastavit mlýnek, sestavit recepturu na přípravu espressa a jak se vypořádat s tím, když nám káva nechutná. Vyzkoušíte si pěnění mléka i základní latte art. Kurz počítá s úplnými začátečníky, ale i pro ty z vás, kdo jsou mírně pokročilí, najdeme individuální úkoly, které mohou vaše dosavadní snažení ještě vylepšit. Během kurzu každý pracuje se svým mlýnkem a svou „hlavou“ kávovaru, a tak nikdo nikoho v práci nebrzdí a každý si stihne ochutnat mnoho různých káv.

Číst více o kurzu
Nejsou volná místa.
2 200
s DPH 21 %
Další termíny průběžně vypisujeme dle aktuálního zájmu o kurz. Jste skupina 9ti a více? Kontaktujte nás a můžeme domluvit individuální kurz pouze pro Vás.

Cena kurzu zahrnuje:

Cena tohoto kurzu zahrnuje:

  • Veškeré suroviny, u nichž klademe velký důraz na čerstvost a kvalitu
  • Zapůjčení zástěry Makro Akademie v průběhu kurzu
  • Oběd formou servírovaného tříchodového menu
  • Certifikát o absolvování kurzu
  • Skutečně individuální péče lektora a personálu

Reference

Prostory a služby makro akademie pozdvihnou event na vyšší úroveň, a proto je jistě plánujeme využívat do budoucna.
Jana Petruška
Dopoledne proběhla pracovní část a po obědě probíhal kurz kulinaření. Lidé byli rozděleni do tří skupin a postupně se všichni vystřídali na třech stanovištích – příprava předkrmu, hlavního chodu a dezertu s baristou. Na konci proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších. Akce měla velký úspěch.
Silvie Filová
Prostory akademie jsou velmi profesionální a podle mě patří mezi nejlepší v ČR. Je to mimořádné kulinářské vzdělávací centrum, které má velkou flexibilitu. Skvělá je také komunikace s personálem, který před akcí se připraví vždy scénář, jenž je realizován do posledního detailu.“
Zdeněk Hladík
Prostory makro akademie jsou čisté, skvěle zařízené, výborně odhlučněné a variabilní. Nejdůležitějším prvkem je však personál, který je neuvěřitelně vstřícný a profesionální. Jsem ráda, že mohu s makro akademií spolupracovat!“
JUDr. Pavlína Megová, MBA, LL.M